SIT8008AI-13-33E-25.000000G
SiTimeSiTime
SIT8008AI-13-33E-25.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008AI-13-33E-25.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT8008AI-13-33E-25.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008AI-13-33E-25.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT8008
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 25MHz
Deskribapen zehatza 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.2mA Base erresonatzailea MEMS