SIT8008AC-71-18E-4.000000D
SiTimeSiTime
SIT8008AC-71-18E-4.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8008AC-71-18E-4.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Mezua
SIT8008AC-71-18E-4.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8008AC-71-18E-4.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Series SiT8008
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 4MHz
Deskribapen zehatza 4MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4mA Base erresonatzailea MEMS