SIT5021AI-2DE-33VM125.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5021AI-2DE-33VM125.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT5021AI-2DE-33VM125.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC VCTCXO 125.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: SIT5021AI-2DE-33VM125.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT5021AI-2DE-33VM125.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT5021AI-2DE-33VM125.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC VCTCXO 125.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11702 pcs Datuen fitxa SIT5021AI-2DE-33VM125.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCTCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT5021
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±5ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz VCTCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA