SIT5001AI-GC-33E0-24.000000X
SiTimeSiTime
SIT5001AI-GC-33E0-24.000000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT5001AI-GC-33E0-24.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 24.0000MHZ MHZ LVCMOS
Fitxak: SIT5001AI-GC-33E0-24.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT5001AI-GC-33E0-24.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT5001AI-GC-33E0-24.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 24.0000MHZ MHZ LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20832 pcs Datuen fitxa SIT5001AI-GC-33E0-24.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Series SiT5001
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna - Frequency 24MHz
Deskribapen zehatza 24MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA Base erresonatzailea MEMS