SIT5001AI-2E-33N0-32.000000T
SiTimeSiTime
SIT5001AI-2E-33N0-32.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT5001AI-2E-33N0-32.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 32MHZ NC
Fitxak: SIT5001AI-2E-33N0-32.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT5001AI-2E-33N0-32.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT5001AI-2E-33N0-32.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 32MHZ NC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29725 pcs Datuen fitxa SIT5001AI-2E-33N0-32.000000T.pdf
Mota TCXO Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SiT5001 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza TCXO Oscillator 4-SMD, No Lead