SIT5001AC-GE-33VB-40.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5001AC-GE-33VB-40.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT5001AC-GE-33VB-40.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 40MHZ VC
Fitxak: SIT5001AC-GE-33VB-40.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT5001AC-GE-33VB-40.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT5001AC-GE-33VB-40.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 40MHZ VC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31427 pcs Datuen fitxa SIT5001AC-GE-33VB-40.000000Y.pdf
Mota VCTCXO Tamaina / dimentsioa 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Series SiT5001 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza VCTCXO Oscillator 4-SMD, No Lead