SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 2.8V 20MHZ VC
Fitxak: SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 2.8V 20MHZ VC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46938 pcs Datuen fitxa SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000Y.pdf
Mota VCTCXO Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series SiT5000 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Deskribapen zehatza VCTCXO Oscillator 4-SMD, No Lead