SIT5000AC-2E-33VQ-10.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5000AC-2E-33VQ-10.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT5000AC-2E-33VQ-10.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 10MHZ VC
Fitxak: SIT5000AC-2E-33VQ-10.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT5000AC-2E-33VQ-10.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT5000AC-2E-33VQ-10.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 10MHZ VC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65329 pcs Datuen fitxa SIT5000AC-2E-33VQ-10.000000Y.pdf
Mota VCTCXO Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SiT5000 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza VCTCXO Oscillator 4-SMD, No Lead