SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000T
SiTimeSiTime
SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC DCXO 125.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC DCXO 125.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5829 pcs Datuen fitxa SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota DCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT3921
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz DCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA