SIT3921AC-1B2-33NH16.000000T
SiTimeSiTime
SIT3921AC-1B2-33NH16.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3921AC-1B2-33NH16.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC DCXO 16.0000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: SIT3921AC-1B2-33NH16.000000T.pdf
  • Mezua
SIT3921AC-1B2-33NH16.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3921AC-1B2-33NH16.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC DCXO 16.0000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9127 pcs Datuen fitxa SIT3921AC-1B2-33NH16.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota DCXO
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT3921
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 16MHz
Deskribapen zehatza 16MHz DCXO LVPECL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA