SIT3907AC-DF-33NH-77.760000T
SiTimeSiTime
SIT3907AC-DF-33NH-77.760000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3907AC-DF-33NH-77.760000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC DCXO 77.7600MHZ LVCMOS LVTTL
Fitxak: SIT3907AC-DF-33NH-77.760000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3907AC-DF-33NH-77.760000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3907AC-DF-33NH-77.760000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC DCXO 77.7600MHZ LVCMOS LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13469 pcs Datuen fitxa SIT3907AC-DF-33NH-77.760000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota DCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT3907
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak SIT3907AC-DF-33NH-77.76000T
SIT3907AC-DF-33NH-77.76000T-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 77.76MHz Deskribapen zehatza 77.76MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 34mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -