SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC DCXO 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Fitxak: SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC DCXO 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10672 pcs Datuen fitxa SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota DCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT3907
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000YCT Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 40MHz Deskribapen zehatza 40MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 34mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -