SIT3907AC-CF-33NM-200.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3907AC-CF-33NM-200.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3907AC-CF-33NM-200.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC DCXO 200.0000MHZ LVCMOS TTL
Fitxak: SIT3907AC-CF-33NM-200.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT3907AC-CF-33NM-200.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3907AC-CF-33NM-200.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC DCXO 200.0000MHZ LVCMOS TTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6228 pcs Datuen fitxa SIT3907AC-CF-33NM-200.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota DCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT3907
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 200MHz
Deskribapen zehatza 200MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 34mA