SIT3907AC-23-25NH-10.000000T
SiTimeSiTime
SIT3907AC-23-25NH-10.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3907AC-23-25NH-10.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC DCXO 10.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Fitxak: SIT3907AC-23-25NH-10.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3907AC-23-25NH-10.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3907AC-23-25NH-10.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC DCXO 10.0000MHZ LVCMOS LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23808 pcs Datuen fitxa SIT3907AC-23-25NH-10.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota DCXO
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT3907
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 10MHz
Deskribapen zehatza 10MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 34mA