SIT3822AI-2C-33NM
SiTimeSiTime
SIT3822AI-2C-33NM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3822AI-2C-33NM
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM SMD
Fitxak: 1.SIT3822AI-2C-33NM.pdf2.SIT3822AI-2C-33NM.pdf
  • Mezua
SIT3822AI-2C-33NMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3822AI-2C-33NM fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4861 pcs Datuen fitxa 1.SIT3822AI-2C-33NM.pdf2.SIT3822AI-2C-33NM.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio -
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Deskribapen zehatza VCXO LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 220MHz ~ 625MHz