SIT3822AI-2C-25NG
SiTimeSiTime
SIT3822AI-2C-25NG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3822AI-2C-25NG
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD
Fitxak: 1.SIT3822AI-2C-25NG.pdf2.SIT3822AI-2C-25NG.pdf
  • Mezua
SIT3822AI-2C-25NGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3822AI-2C-25NG fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4191 pcs Datuen fitxa 1.SIT3822AI-2C-25NG.pdf2.SIT3822AI-2C-25NG.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota VCXO
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series SiT3822 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio -
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Deskribapen zehatza VCXO LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 220MHz ~ 625MHz