SIT3822AI-1B-33NY
SiTimeSiTime
SIT3822AI-1B-33NY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3822AI-1B-33NY
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD
Fitxak: 1.SIT3822AI-1B-33NY.pdf2.SIT3822AI-1B-33NY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
SIT3822AI-1B-33NYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3822AI-1B-33NY fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2742 pcs Datuen fitxa 1.SIT3822AI-1B-33NY.pdf2.SIT3822AI-1B-33NY.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SiT3822 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio -
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Deskribapen zehatza VCXO LVPECL 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 220MHz ~ 625MHz