SIT3822AC-2C-33EY
SiTimeSiTime
SIT3822AC-2C-33EY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3822AC-2C-33EY
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM EN/DS
Fitxak: 1.SIT3822AC-2C-33EY.pdf2.SIT3822AC-2C-33EY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
SIT3822AC-2C-33EYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3822AC-2C-33EY fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM EN/DS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4084 pcs Datuen fitxa 1.SIT3822AC-2C-33EY.pdf2.SIT3822AC-2C-33EY.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Deskribapen zehatza VCXO LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 220MHz ~ 625MHz