SIT3822AC-2C-25EX
SiTimeSiTime
SIT3822AC-2C-25EX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3822AC-2C-25EX
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM EN/DS
Fitxak: 1.SIT3822AC-2C-25EX.pdf2.SIT3822AC-2C-25EX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
SIT3822AC-2C-25EXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3822AC-2C-25EX fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM EN/DS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4109 pcs Datuen fitxa 1.SIT3822AC-2C-25EX.pdf2.SIT3822AC-2C-25EX.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota VCXO
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series SiT3822 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Deskribapen zehatza VCXO LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 220MHz ~ 625MHz