SIT3821AI-2DF-33EY122.880000T
SiTimeSiTime
SIT3821AI-2DF-33EY122.880000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3821AI-2DF-33EY122.880000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS SMD
Fitxak: SIT3821AI-2DF-33EY122.880000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3821AI-2DF-33EY122.880000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3821AI-2DF-33EY122.880000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5769 pcs Datuen fitxa SIT3821AI-2DF-33EY122.880000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT3821
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 122.88MHz
Deskribapen zehatza 122.88MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA Base erresonatzailea MEMS
Absolute Pull Range (APR) ±785ppm