SIT3821AI-2B-25NM
SiTimeSiTime
SIT3821AI-2B-25NM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3821AI-2B-25NM
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD
Fitxak: 1.SIT3821AI-2B-25NM.pdf2.SIT3821AI-2B-25NM.pdf
  • Mezua
SIT3821AI-2B-25NMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3821AI-2B-25NM fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3468 pcs Datuen fitxa 1.SIT3821AI-2B-25NM.pdf2.SIT3821AI-2B-25NM.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota VCXO
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SiT3821 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio -
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Deskribapen zehatza VCXO LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz