SIT3821AI-1D-33NG
SiTIMESiTIME
SIT3821AI-1D-33NG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3821AI-1D-33NG
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD
Fitxak: 1.SIT3821AI-1D-33NG.pdf2.SIT3821AI-1D-33NG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
SIT3821AI-1D-33NGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3821AI-1D-33NG fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4191 pcs Datuen fitxa 1.SIT3821AI-1D-33NG.pdf2.SIT3821AI-1D-33NG.pdf
Mota MEMS VCXO Zabaldu Esparru Bandwidth -
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell estiloa 3.3V
Series SiT3821 RoHS egoera Bulk
balorazio - polarizazio 6-SMD, No Lead
Irteera - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SIT3821AI-1D-33NG Altuera 0.039" (1.00mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Egonkortasun maiztasuna (guztira) 1MHz ~ 220MHz
Frekuentzia - Irteera 1 - Maiztasuna - Zentroa -
Zabaldutako deskribapena 1MHz ~ 220MHz LVPECL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 69mA deskribapena OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD
Uneko - Hornikuntza (Max) LVPECL Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 69mA