SIT3821AC-2C3-33EE125.000000T
SiTimeSiTime
SIT3821AC-2C3-33EE125.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3821AC-2C3-33EE125.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: SIT3821AC-2C3-33EE125.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3821AC-2C3-33EE125.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3821AC-2C3-33EE125.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11508 pcs Datuen fitxa SIT3821AC-2C3-33EE125.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT3821
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA Base erresonatzailea MEMS
Absolute Pull Range (APR) ±45ppm