SIT3821AC-2C2-25EE135.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3821AC-2C2-25EE135.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3821AC-2C2-25EE135.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: SIT3821AC-2C2-25EE135.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT3821AC-2C2-25EE135.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3821AC-2C2-25EE135.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9286 pcs Datuen fitxa SIT3821AC-2C2-25EE135.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT3821
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 135MHz
Deskribapen zehatza 135MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA Base erresonatzailea MEMS
Absolute Pull Range (APR) ±70ppm