SIT3809AI-D2-33EE-128.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3809AI-D2-33EE-128.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3809AI-D2-33EE-128.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 128.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT3809AI-D2-33EE-128.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT3809AI-D2-33EE-128.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3809AI-D2-33EE-128.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 128.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10883 pcs Datuen fitxa SIT3809AI-D2-33EE-128.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT3809
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 128MHz
Deskribapen zehatza 128MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 36mA