SIT3809AI-D-18NM
SiTimeSiTime
SIT3809AI-D-18NM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3809AI-D-18NM
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM SMD
Fitxak: 1.SIT3809AI-D-18NM.pdf2.SIT3809AI-D-18NM.pdf
  • Mezua
SIT3809AI-D-18NMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3809AI-D-18NM fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3662 pcs Datuen fitxa 1.SIT3809AI-D-18NM.pdf2.SIT3809AI-D-18NM.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota VCXO
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series SiT3809 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio -
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Deskribapen zehatza VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 80MHz ~ 220MHz