SIT3809AI-C2-33EG-130.000000T
SiTimeSiTime
SIT3809AI-C2-33EG-130.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3809AI-C2-33EG-130.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 130.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT3809AI-C2-33EG-130.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3809AI-C2-33EG-130.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3809AI-C2-33EG-130.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 130.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11176 pcs Datuen fitxa SIT3809AI-C2-33EG-130.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT3809
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 130MHz
Deskribapen zehatza 130MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 36mA