SIT3809AI-23-33NH-150.000000T
SiTimeSiTime
SIT3809AI-23-33NH-150.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3809AI-23-33NH-150.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 150.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT3809AI-23-33NH-150.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3809AI-23-33NH-150.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3809AI-23-33NH-150.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 150.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7707 pcs Datuen fitxa SIT3809AI-23-33NH-150.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT3809
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 150MHz
Deskribapen zehatza 150MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 36mA