SIT3809AC-G-28EY
SiTIMESiTIME
SIT3809AC-G-28EY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3809AC-G-28EY
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM
Fitxak: 1.SIT3809AC-G-28EY.pdf2.SIT3809AC-G-28EY.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SIT3809AC-G-28EYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3809AC-G-28EY fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5702 pcs Datuen fitxa 1.SIT3809AC-G-28EY.pdf2.SIT3809AC-G-28EY.pdf
Mota MEMS VCXO Zabaldu Esparru Bandwidth -
Tamaina / dimentsioa 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Shell estiloa 2.8V
Series SiT3809 RoHS egoera Bulk
balorazio - polarizazio 4-SMD, No Lead
Irteera Enable/Disable Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SIT3809AC-G-28EY Altuera 0.031" (0.79mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Egonkortasun maiztasuna (guztira) 80MHz ~ 220MHz
Frekuentzia - Irteera 1 70µA Maiztasuna - Zentroa -
Zabaldutako deskribapena 80MHz ~ 220MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 36mA Enable/Disable deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM
Uneko - Hornikuntza (Max) LVCMOS, LVTTL Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 36mA