SIT3809AC-D-33SB
SiTimeSiTime
SIT3809AC-D-33SB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3809AC-D-33SB
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V 10PPM STBY
Fitxak: 1.SIT3809AC-D-33SB.pdf2.SIT3809AC-D-33SB.pdf
  • Mezua
SIT3809AC-D-33SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3809AC-D-33SB fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V 10PPM STBY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3131 pcs Datuen fitxa 1.SIT3809AC-D-33SB.pdf2.SIT3809AC-D-33SB.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series SiT3809 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Deskribapen zehatza VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 36mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 70µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 80MHz ~ 220MHz