SIT3809AC-D-33NB
SiTimeSiTime
SIT3809AC-D-33NB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3809AC-D-33NB
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V 10PPM SMD
Fitxak: 1.SIT3809AC-D-33NB.pdf2.SIT3809AC-D-33NB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
SIT3809AC-D-33NBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3809AC-D-33NB fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V 10PPM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3020 pcs Datuen fitxa 1.SIT3809AC-D-33NB.pdf2.SIT3809AC-D-33NB.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series SiT3809 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio -
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Deskribapen zehatza VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 36mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 80MHz ~ 220MHz