SIT3809AC-2-28EG
SiTimeSiTime
SIT3809AC-2-28EG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3809AC-2-28EG
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM
Fitxak: 1.SIT3809AC-2-28EG.pdf2.SIT3809AC-2-28EG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
SIT3809AC-2-28EGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3809AC-2-28EG fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3286 pcs Datuen fitxa 1.SIT3809AC-2-28EG.pdf2.SIT3809AC-2-28EG.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota VCXO
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SiT3809 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Deskribapen zehatza VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 36mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 70µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 80MHz ~ 220MHz