SIT3808AI-DF-25EB-32.768000T
SiTimeSiTime
SIT3808AI-DF-25EB-32.768000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3808AI-DF-25EB-32.768000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 2.5V 32.768MHZ OE
Fitxak: 1.SIT3808AI-DF-25EB-32.768000T.pdf2.SIT3808AI-DF-25EB-32.768000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3808AI-DF-25EB-32.768000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3808AI-DF-25EB-32.768000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 2.5V 32.768MHZ OE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT3808
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 32.768MHz
Deskribapen zehatza 32.768MHz VCXO LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA