SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS VCXO 27.0000MHZ LVCMOS
Fitxak: 1.SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Y.pdf2.SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS VCXO 27.0000MHZ LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT3808
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak SIT3808AI-D2-33EG-27.00000Y
SIT3808AI-D2-33EG-27.00000Y-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 27MHz Deskribapen zehatza 27MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 70µA