SIT3808AI-C3-33EH-65.000000T
SiTimeSiTime
SIT3808AI-C3-33EH-65.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3808AI-C3-33EH-65.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS VCXO 65.0000MHZ LVCMOS
Fitxak: 1.SIT3808AI-C3-33EH-65.000000T.pdf2.SIT3808AI-C3-33EH-65.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3808AI-C3-33EH-65.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3808AI-C3-33EH-65.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS VCXO 65.0000MHZ LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT3808
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 65MHz
Deskribapen zehatza 65MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA