SIT3808AI-C-33SH
SiTIMESiTIME
SIT3808AI-C-33SH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3808AI-C-33SH
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM
Fitxak: 1.SIT3808AI-C-33SH.pdf2.SIT3808AI-C-33SH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT3808AI-C-33SHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3808AI-C-33SH fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13603 pcs Datuen fitxa 1.SIT3808AI-C-33SH.pdf2.SIT3808AI-C-33SH.pdf
Mota MEMS VCXO Zabaldu Esparru Bandwidth -
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Shell estiloa 3.3V
Series SiT3808 RoHS egoera Bulk
balorazio - polarizazio 6-SMD, No Lead
Irteera Standby Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SIT3808AI-C-33SH Altuera 0.031" (0.79mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Egonkortasun maiztasuna (guztira) 1MHz ~ 80MHz
Frekuentzia - Irteera 1 70µA Maiztasuna - Zentroa -
Zabaldutako deskribapena 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Standby deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM
Uneko - Hornikuntza (Max) LVCMOS, LVTTL Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 33mA