SIT3808AI-22-33NE-65.000000X
SiTimeSiTime
SIT3808AI-22-33NE-65.000000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3808AI-22-33NE-65.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS VCXO 65.0000MHZ LVCMOS
Fitxak: 1.SIT3808AI-22-33NE-65.000000X.pdf2.SIT3808AI-22-33NE-65.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT3808AI-22-33NE-65.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3808AI-22-33NE-65.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS VCXO 65.0000MHZ LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT3808
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 65MHz
Deskribapen zehatza 65MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA