SIT3808AI-22-33NB-26.000000T
SiTimeSiTime
SIT3808AI-22-33NB-26.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3808AI-22-33NB-26.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 26MHZ NC
Fitxak: 1.SIT3808AI-22-33NB-26.000000T.pdf2.SIT3808AI-22-33NB-26.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3808AI-22-33NB-26.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3808AI-22-33NB-26.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 26MHZ NC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT3808
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 26MHz
Deskribapen zehatza 26MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA