SIT3808AC-DF-33NB-54.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3808AC-DF-33NB-54.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3808AC-DF-33NB-54.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 54MHZ NC
Fitxak: 1.SIT3808AC-DF-33NB-54.000000Y.pdf2.SIT3808AC-DF-33NB-54.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT3808AC-DF-33NB-54.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3808AC-DF-33NB-54.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 54MHZ NC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT3808
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 54MHz
Deskribapen zehatza 54MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA