SIT3808AC-D-33SX
SiTIMESiTIME
SIT3808AC-D-33SX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3808AC-D-33SX
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM
Fitxak: 1.SIT3808AC-D-33SX.pdf2.SIT3808AC-D-33SX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT3808AC-D-33SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3808AC-D-33SX fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12925 pcs Datuen fitxa 1.SIT3808AC-D-33SX.pdf2.SIT3808AC-D-33SX.pdf
Mota MEMS VCXO Zabaldu Esparru Bandwidth -
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell estiloa 3.3V
Series SiT3808 RoHS egoera Bulk
balorazio - polarizazio 6-SMD, No Lead
Irteera Standby Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SIT3808AC-D-33SX Altuera 0.039" (1.00mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Egonkortasun maiztasuna (guztira) 1MHz ~ 80MHz
Frekuentzia - Irteera 1 70µA Maiztasuna - Zentroa -
Zabaldutako deskribapena 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Standby deskribapena OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM
Uneko - Hornikuntza (Max) LVCMOS, LVTTL Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 33mA