SIT3807AI-C-25EE
SiTIMESiTIME
SIT3807AI-C-25EE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3807AI-C-25EE
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM
Fitxak: 1.SIT3807AI-C-25EE.pdf2.SIT3807AI-C-25EE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT3807AI-C-25EEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3807AI-C-25EE fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10418 pcs Datuen fitxa 1.SIT3807AI-C-25EE.pdf2.SIT3807AI-C-25EE.pdf
Mota MEMS VCXO Zabaldu Esparru Bandwidth -
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Shell estiloa 2.5V
Series SiT3807 RoHS egoera Bulk
balorazio - polarizazio 6-SMD, No Lead
Irteera Enable/Disable Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SIT3807AI-C-25EE Altuera 0.031" (0.79mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±25ppm Egonkortasun maiztasuna (guztira) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Frekuentzia - Irteera 1 70µA Maiztasuna - Zentroa -
Zabaldutako deskribapena 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA Enable/Disable deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM
Uneko - Hornikuntza (Max) LVCMOS, LVTTL Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 33mA