SIT3807AC-G-28SM
SiTIMESiTIME
SIT3807AC-G-28SM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3807AC-G-28SM
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.8V STBY 25PPM
Fitxak: 1.SIT3807AC-G-28SM.pdf2.SIT3807AC-G-28SM.pdf
  • Mezua
SIT3807AC-G-28SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3807AC-G-28SM fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.8V STBY 25PPM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3517 pcs Datuen fitxa 1.SIT3807AC-G-28SM.pdf2.SIT3807AC-G-28SM.pdf
Mota MEMS VCXO Zabaldu Esparru Bandwidth -
Tamaina / dimentsioa 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Shell estiloa 2.8V
Series SiT3807 RoHS egoera Bulk
balorazio - polarizazio 4-SMD, No Lead
Irteera Standby Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SIT3807AC-G-28SM Altuera 0.031" (0.79mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±25ppm Egonkortasun maiztasuna (guztira) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Frekuentzia - Irteera 1 70µA Maiztasuna - Zentroa -
Zabaldutako deskribapena 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 33mA Standby deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.8V STBY 25PPM
Uneko - Hornikuntza (Max) LVCMOS, LVTTL Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 33mA