SIT3807AC-D-28NG
SiTIMESiTIME
SIT3807AC-D-28NG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3807AC-D-28NG
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.8V 25PPM SMD
Fitxak: 1.SIT3807AC-D-28NG.pdf2.SIT3807AC-D-28NG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT3807AC-D-28NGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3807AC-D-28NG fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.8V 25PPM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13277 pcs Datuen fitxa 1.SIT3807AC-D-28NG.pdf2.SIT3807AC-D-28NG.pdf
Mota MEMS VCXO Zabaldu Esparru Bandwidth -
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell estiloa 2.8V
Series SiT3807 RoHS egoera Bulk
balorazio - polarizazio 6-SMD, No Lead
Irteera - Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SIT3807AC-D-28NG Altuera 0.039" (1.00mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±25ppm Egonkortasun maiztasuna (guztira) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Frekuentzia - Irteera 1 - Maiztasuna - Zentroa -
Zabaldutako deskribapena 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 33mA deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.8V 25PPM SMD
Uneko - Hornikuntza (Max) LVCMOS, LVTTL Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 33mA