SIT2025BEES1-18E
SiTimeSiTime
SIT2025BEES1-18E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT2025BEES1-18E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
Fitxak: SIT2025BEES1-18E.pdf
  • Mezua
SIT2025BEES1-18Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT2025BEES1-18E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8023 pcs Datuen fitxa SIT2025BEES1-18E.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Series SIT2025B balorazio AEC-Q100
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.057" (1.45mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 115.2MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Uneko - Hornikuntza (Max) 6mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 115.2MHz ~ 137MHz