SIT2024BEES-25E
SiTimeSiTime
SIT2024BEES-25E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT2024BEES-25E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD
Fitxak: 1.SIT2024BEES-25E.pdf2.SIT2024BEES-25E.pdf3.SIT2024BEES-25E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT2024BEES-25Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT2024BEES-25E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Series SiT2024B balorazio AEC-Q100
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.057" (1.45mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Uneko - Hornikuntza (Max) 4.8mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz