SIT2024BA-S2-33E-8.000000G
SiTimeSiTime
SIT2024BA-S2-33E-8.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT2024BA-S2-33E-8.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT2024BA-S2-33E-8.000000G.pdf2.SIT2024BA-S2-33E-8.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT2024BA-S2-33E-8.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT2024BA-S2-33E-8.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) Series SiT2024B
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 8MHz
Deskribapen zehatza 8MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Uneko - Hornikuntza (Max) 4.8mA