SIT2024AM-S2-18E-20.000000D
SiTimeSiTime
SIT2024AM-S2-18E-20.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT2024AM-S2-18E-20.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT2024AM-S2-18E-20.000000D.pdf2.SIT2024AM-S2-18E-20.000000D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT2024AM-S2-18E-20.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT2024AM-S2-18E-20.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Series SiT2024
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 20MHz
Deskribapen zehatza 20MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA