SIT2018BA-S3-33N-12.000000E
SiTimeSiTime
SIT2018BA-S3-33N-12.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT2018BA-S3-33N-12.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT2018BA-S3-33N-12.000000E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT2018BA-S3-33N-12.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT2018BA-S3-33N-12.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98761 pcs Datuen fitxa SIT2018BA-S3-33N-12.000000E.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.114" L x 0.110" W (2.90mm x 2.80mm) Series SiT2018
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 12MHz
Deskribapen zehatza 12MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V SC-74A, SOT-753 Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA