SIT1630AI-H4-DCC-32.768D
SiTimeSiTime
SIT1630AI-H4-DCC-32.768D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1630AI-H4-DCC-32.768D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 32.7680KHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT1630AI-H4-DCC-32.768D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SIT1630AI-H4-DCC-32.768Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1630AI-H4-DCC-32.768D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 32.7680KHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76440 pcs Datuen fitxa SIT1630AI-H4-DCC-32.768D.pdf
Tentsioa - hornidura 1.5 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Series SiT1630
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak SIT1630AI-H4-DCC-32.768D-ND
SIT1630AI-H4-DCC-32.768DTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm
Frequency 32.768kHz Deskribapen zehatza 32.768kHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.5 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead