SIT1618BE-23-XXE-16.000000D
SiTimeSiTime
SIT1618BE-23-XXE-16.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1618BE-23-XXE-16.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Fitxak: SIT1618BE-23-XXE-16.000000D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT1618BE-23-XXE-16.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1618BE-23-XXE-16.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146048 pcs Datuen fitxa SIT1618BE-23-XXE-16.000000D.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT1618
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak SIT1618BE-23-XXE-16.00000D
SIT1618BE-23-XXE-16.00000D-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 16MHz Deskribapen zehatza 16MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.7mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.5mA